Студенти ТДМУ організували акції з нагоди Дня боротьби з тютюнопалінням

Кожного року студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організовують або долучаються до акцій, присвячений Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням.

Цьогоріч наші активісти спільно з представниками обласного «Центру здоров’я» і волонтерським загоном Товариства «Червоний хрест», який також складається зі студентів ТДМУ, 31 травня поблизу пам’ятника Івану Франку закликали тернополян позбутися шкідливої звички – тютюнопаління. Вони нагадували жителям міста, що це основна проблема громадського здоров’я загалом в Європі. Молодь наголошувала на тому, що тютюнопаління спричиняє близько 700 тисяч смертей щороку.

У акції від ТДМУ взяли участь студенти медичного факультету Уляна Сатурська, Мар’яна Позунь, Анастасія Холіна, Роман Ротко і Світлана Сідор, а також лікар-інтерн Амін Мудасар.

image001 image002 image003 image004 image005

Студенти-волонтери Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського також вимірювали артеріальний тиск, пригощали цукерками, що, на думку психологів, символізує старання замінити тютюнопаління іншими позитивними емоціями.

image006

Цього ж дня представники Тернопільської філії Європейської медичної студентської асоціації (European Medical Students Association), яка також складається зі студентів нашого університету, організували акцію щодо боротьби з тютюнопалінням. Іноземні студенти, які є членами ЄМСА, спілкувалися з тернополянами щодо шкідливості цієї звички та роздавали інформаційні матеріали.

Приємно, що у сесійний період майбутні медики знаходять час для волонтерської діяльності і дбають про здоров’я громадян міста.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.