ТДМУ отримав гуманітарний вантаж від польських колег

Нещодавно Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського отримав великий гуманітарний вантаж від польських партнерів. До складу вантажу увійшли навчально-наукова література, меблі, манекени (манекени для серцево-легеневої реанімації, манекени для дитячої інтубації, манекен для навчання процедур реанімації, аптечки першої медичної допомоги, навчально-методичні комплекти для відновлення прохідності дихальних шляхів, дихальні маски, рятувальні коци, навчальні комплекти для дослідження рани, фіксатори для шиї). Останні будуть використанні у процесі відпрацювання практичних навичок у центрі симуляційного навчання ТДМУ.

image001 image003 image005

Адміністрація ТДМУ висловлює щиру подяку голові правління Польського Товариства соціальної медицини і громадського здоров’я, професору Альфреду Овоцу, який є почесним професором нашого університету.