Випускники ТДМУ 2017 року отримали дипломи

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди 57-го випуску лікарів медичного факультету, 12-го випуску провізорів фармацевтичного факультету, 8-го випуску лікарів стоматологічного факультету, 2-го випуску за спеціальністю «Здоров’я людини» та випускників навчального-наукового інституту медсестринства відбулося 26 червня 2017 року в Палаці культури «Березіль».

image001 image003

image005

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

image007

«Сьогодні у вас двоякі відчуття – це радість від зустрічі з майбутнім і сум прощання та розлуки. Шановні випускники, цей хвилюючий, сповнений емоціями день, – проміжна віха у вашому житті, з якої ви починаєте свій самостійний шлях. Перед вами широка дорога в світ. Віримо, що ви пройдете нею впевнено, отримаєте багато перемог і досягнете вершин професійного успіху. Ви отримали найкращу у світі професію – професію лікаря, провізора, лікаря-стоматолога чи медсестри. Всі вони пов’язані зі здоров’ям людини. А здоров’я – це та категорія, яку неможливо виміряти матеріальними цінностями. Це благо і щастя кожного. Саме тому ваші професії завжди були, є і будуть одними з найбільш шанованих, потрібних у всіх країнах. Я впевнений, що ви будете відмінними професіоналами, бо отримали фундаментальні знання в нашому університеті.

image009

Пам’ятайте, що від ваших знань і вмінь буде залежати найдорожче в житті кожного – здоров’я. Своєю невтомною працею ви будете повертати людей до повноцінного життя.

image011

Диплом нашого університету ви зможете легко підтвердити в будь-якій країні світу, але я хочу вас попросити про дві важливі речі. По-перше, постарайтеся служити своїй країні. Ви потрібні саме тут. По-друге, не зраджуйте медицині, будьте вірні своїй професії. Я вірю, що разом з вами ми виведемо систему охорони здоров’я на інший рівень. Саме вам визначати ті високі стандарти надання медичної допомоги в Україні.

image013

Прошу вас звернутися до своїх вчителів зі словами вдячності, адже упродовж шести років вони вкладали у вас частинку свого життя, свої душу і серце. Ваші професійні здобутки будуть для них найкращою нагородою», – зазначив Михайло Михайлович.

image015

Англійською мовою він побажав усіх гараздів і Божого благословення іноземним студентам, які здобули вищу медичну освіту в ТДМУ.

Ректор, професор Михайло Корда привітав випускників медичного факультету, які посіли друге місце в Україні за результатами іспиту «Крок-2», і фармацевтичного факультету, які зайняли перше місце в Україні за результатами іспиту «Крок-2».

image017

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай запросив до вітального слова заступника начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Лідію Чайковську.

Наказ про присвоєння звання лікаря по медичному факультету оголосив заступник декана факультету іноземних студентів, доцент Михайло Фурдела

image021 image023

image025 image027

Ігор Кульбаба, Оксана Думнич, Ольга Масник, Соломія Турчин отримали дипломи з відзнакою з рук ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

image029 image031

Декан медичного факультету, доцент Галина Крицька та декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський вручили омріяні дипломи своїм вихованцям.

image033

Наказ по фармацевтичному факультету оголосила заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Лілія Логойда.

image035

Дипломи випускникам вручив декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко.

image037

Наказ по стоматологічному факультету оголосила заступник декана стоматологічного факультету Олена Шкумбатюк.

image039 image041

Дипломи випускники отримали з рук декана стоматологічного факультету, доцента Світлани Бойцанюк та декана факультету іноземних студентів, професора Петра Сельського.

image043

Наказ по навчально-науковому інституту медсестринства зачитала заступник директора навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Даньчак.

image045

Дипломи вручила директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Ястремська.

image047

Після вручення дипломів випускники медичного та стоматологічного факультетів прийняли клятву лікаря, яку зачитали лікар Дмитро Миронюк та лікар Бхуян Атреі.

image049 image051

Клятву провізора зачитав провізор Назарій Лесюк, а клятву медсестри – Микола Скалій і Тондоя Веннах.

image053

Декан медичного факультету, доцент Галина Крицька побажала випускникам щастя, здоров’я, успіхів і Божого благословення.

image055

«Існує метод аналізу, який називається хроматографія. П’ять чи шість років тому на лінію старту ви нанесли свої мрії, сподівання, батьківські роздуми. У продовж цього часу ви відділяли свою лінь і небажання вчитися. На проявленні під час атестації і складання «Кроків» ви отримали яскраві плями, які дали вам можливість сьогодні бути в цій залі. Відберіть все те краще, що ви вже досягли, помістіть у ємкість практичної діяльності. І хай ця ємкість буде безмежна. Наповнюйте її новим досвідом і навичками. Дай Боже, вам у цьому житті усіляких гараздів», – побажав декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко.

image057

Декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк від щирого серця благословила своїх вихованців. «Попереду нелегкий шлях професійного становлення, але всі отримані знання і практичні навички, які здобули в нашому університеті, ви обов’язково зможете реалізувати у своїй професійній діяльності. Не забувайте, що лише важка праця зробить з вас професіоналів своєї справи. Бажаю вам щасливої долі і вагомих досягнень», – додала Світлана Іванівна.

image059

Декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський зазначив, що всі випускники уже стали лікарями з вищою освітою. Він наголосив на тому, що в ТДМУ вони знайшли другий дім і нових друзів, отримали цінний досвід.

image061 image063

Від випускників університету слово вдячності висловили Анна Чикита та Кевін Онвутеака Обінна.

image065

Окрасою заходу став хор ТДМУ, у виконанні якого прозвучав національний гімн України та гімн Тернопільського державного медичного університету.

Ще раз щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1273914179397376#

Відео з урочистого засідання вченої ради ТДМУ:

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.