ТДМУ отримав подяку за участь у Проекті сприяння академічній доброчесності в Україні

На адресу ТДМУ надійшла подяка від керівника Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні щодо активної участі нашого вишу у ньому. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського – один із 10 університетів України, який з 2016 року бере участь у проекті SAIUP – Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project. Цей проект реалізовується Американськими радами з міжнародної освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки. (http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/).

подяка ТДМУ

Місія проекту – сприяти формуванню та становленню довіри до системи вищої освіти України, ґрунтуючись на засадах чесності, справедливості, відповідальності та взаємоповаги усіх учасників академічного процесу. Поширювати ідеї важливості якісної вищої освіти з метою формування сучасного успішного громадянина – рушія якісних змін задля розвитку України.

Підводячи підсумки першого року проекту, можна з певністю сказати, що Проект SAIUP вже відбувся як на суспільному рівні, так і особистісному серед його безпосередніх учасників – студентів та викладачів університетів, що, в свою чергу, передбачає в майбутньому зміни на краще і в системі вищої освіти.