ТДМУ – перший у рейтингу популярності сайтів вищих навчальних закладів України

Platfor.ma проаналізувала сайти кількох десятків українських вишів, щоб виявити найпопулярніший. Виявилось, що найбільш відвідуваною стала сторінка Тернопільського державного медичного університету.

Зараз в Україні більше трьохсот університетів, академій, інститутів та консерваторій. Platfor.ma вирішила дізнатись, сайти яких із них є найбільш відвідуваними. Similar Web – це британська платформа для аналізу поведінки користувачів веб-сторінок та мобільних додатків. Вона збирає і систематизує дані про кількість та тривалість переглядів, залученість, переходи з пошукових систем та соцмереж і багато іншого, що дозволяє з різних сторін підійти до аналізу поведінки користувачів того чи іншого сайту.

Серед сторінок українських вишів за останні півроку (з 17 січня по 17 липня) найбільш відвідуваним є сайт Тернопільського державного медичного університету з 2,07 млн переглядів.

65a6f15-infographics

Детальніше тут: http://projects.platfor.ma/sait-i-natovp/