Меню Закрити

Вітаємо Володимира Шкробота з отриманням високої нагороди!

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність нещодавно головний лікар Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот отримав орден «За заслуги» першого ступеня.

MED_3401

Володимир Васильович став повним кавалером одного з найпочесніших орденів України. Нагадаємо, що орден «За заслуги» II ступеня він отримав у 2007 році, третього ступеня – у 2004 році.

Вітаємо Володимира Шкробота з отриманням високої нагороди! Шановний Володимире Васильовичу, цей орден є свідченням того, що Вашу працю і внесок у розвиток української медицини гідно оцінили на загальнодержавному рівні. Ми бажаємо Вам ще багатьох років міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів та невтомності у Вашій благородній справі!

MED_3390

Тернопільська комунальна клінічна психоневрологічна лікарня, яка під Вашим керівництвом невпинно розвивається і модернізується, є надійним партнером Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в освітньому і медичному аспектах. Саме тут розташовані клінічні бази ТДМУ, де студенти здобувають необхідні їм знання і практичні навички. Ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю та спільне служіння на благо України та розвиток системи охорони здоров’я громадян нашої держави.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.