Меню Закрити

Вітання ректора ТДМУ з Днем Незалежності України

Дорогі колеги і студенти!

З нагоди великого національного свята – Дня Незалежності України – прийміть найсердечніші вітання. Українці споконвіку прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї. Це свято навічно увійшло в історію молодої держави, стало «золотою» сторінкою її біографії, започаткувало нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпило його вікові і демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

272958_1

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Від усієї душі зичу вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Ректор ТДМУ – Михайло Корда.