У ТДМУ відбувся семінар з нормативно-правового регулювання проведення клінічних випробувань

Фахівці Державного експертного центру МОЗ України 8 вересня 2017 року провели в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського семінар «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань».

image001

image003

Заступник директора з клінічних питань Людмила Ковтун у своїх доповідях детально розглянула питання нормативно-правового регулювання проведення клінічних випробувань в Україні, впровадження Належної клінічної практики в Україні, розглянула види та фази клінічних пробувань, обов’язки дослідника та документи, які супроводжують клінічне випробування.

image005

image007 image009

Директор департаменту експертизи матеріалів до клінічних та клінічних випробувань Леся Янкова проаналізувала етичні аспекти клінічних випробувань. Вона також зупинилася на таких питаннях, як клінічний аудит клінічного випробування, в тому числі розповіла про клінічний аудит від ДЕЦ.

image011

Представники державного експертного центру МОЗ України в рамках цього заходу зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою. Під час зустрічі мова йшла про здійснення клінічних і доклінічних досліджень на базі нашого університету.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.