Викладачі і студенти фармацевтичного факультету ТДМУ відзначили професійне свято

З нагоди Дня фармацевтичного працівника 15 вересня 2017 року в Тернопільській обласній філармонії відбулися урочистості за участю першого заступника голови Тернопільської обласної ради Василя Деревляного, заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Юрика, заступника міського голови Леоніда Бицюри, начальника управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимира Богайчука, голови Тернопільської обласної профспілки медичних працівників Володимира Кузіва, директора виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталії Марків, проректора з наукової роботи ТДМУ, професора Івана Кліща, а також викладачів і студентів фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

image001 image003 image005 image007

«Щиро вітаю зі святом. Бажаю, щоб з кожним роком фармацевтична галузь зростала, а разом з тим і ваш професійний рівень, щоб ви почували себе забезпеченими, успішними і щасливими. Впевнений, що разом подолаємо всі перешкоди – і запанує мир у нашій країні», – зазначив у своєму вітанні Юрій Юрик.

image009 image011 image013

Грамотами ОДА за високий професіоналізм і сумлінне виконання фахових обов’язків з нагоди Дня фармацевтичного працівника була нагороджені доцент кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Галина Козир, декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко, завідувач кафедри фармації ННІ післядипломної освіти, професор Людмила Фіра.

image015 image017

Василь Деревляний привітав винуватців дійства від імені голови та депутатського корпусу Тернопільської обласної ради. Він також вручив грамоти і подяки завідувачу кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків, професору Тарасу Грошовому, заступнику декана фармацевтичного факультету, доценту Лілії Логойді, завідувачу кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою, професору Світлані Марчишин.

image019

Заступник міського голови Леонід Бицюра зазначив, що «професія фармацевта непроста і вимагає особливої компетентності. Ви першими приймаєте наших громадян, коли у низ з’являється погане самопочуття. Часто вони потребують розуміння і дбайливого ставлення. Бажаю вам витримки і терпіння. Зичу, щоб медична реформа насправді принесла багато позитивних змін на благо наших громадян».

image021

Всіх гараздів побажав начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук.

image023

Голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Кузів також наголосив на важливості професії і на вмінні провізорів бути милосердними, співчутливими.

image025

Від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди учасників урочистостей привітав проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ. «Провізор сьогодні є дуже важливою професією, адже багато людей звертаються за ліками, насамперед, в аптеки. Для вас першочерговим завданням є піклування про всіх, тих хто прийде до вас за медикаментами. Хочу побажати вам, щоб ви завжди відчували свою відповідальність і розуміли, що саме ви стоїте на передньому краї боротьби за здоров’я людей. Зичу вам натхнення і успіхів!», – додав Іван Миколайович.

image027

Декана фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко подякував представникам практичної фармації за те, що факультет має опору і тісну співпрацю. «У нас багато спільних проектів, наші студенти проходять у вас практику, а згодом працевлаштовуються на роботу. Цього року за багато років поспіль ми знову маємо бюджетну форму навчання на факультеті. Хочу побажати всім, хто працює на фармацевтичній ниві, неспокою, тобто невпинного розвитку. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. У нас все вдасться. Наші студенти через пару років увіллються в нашу професійну родину і ми впевнені у тому, що вони стануть фахівцями», – зазначив декан.

image029

Своїми враженнями поділилася перший декан фармацевтичного факультету, професор Світлана Марчишин, яка розповіла про його становлення, здобутки, своїх учнів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.