Спортивний флешмоб у ТДМУ

Щорічно в Тернополі відбувається Міжнародний день студентського спорту, який покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і заняття різними видами спорту серед молоді. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського кілька років поспіль долучається до цього заходу. Цьогоріч 20 вересня в спортивній залі ТДМУ проведено флешмоб, під час якого майбутні медики та викладачі кафедри фізичної реабілітації, здоров`я людини та фізичного виховання виконували низку фізичних вправ, зокрема віджимання від підлоги, рухи на координацію і т.д.

DSC_0113 DSC_0115

Нагадаємо, що Міжнародний день студентського спорту є щорічним святом у світі, яке відзначають 20 вересня. Воно було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО з ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). В Україні всі вищі навчальні заклади підтримують цю ініціативу і організовують низку заходів.

DSC_0121 DSC_0141