Студентка ТДМУ здійснювала волонтерську діяльність під час теренової гри

Нещодавно студентка четвертого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Марія Дацюк повернулася з чотириденної теренової гри «СІЧ», де в рамках проекту Vol.MeD (всеукраїнський координатор – студент ТДМУ Тарас Мороз) працювала медиком-волонтером.

«Для мене «СІЧ» – це не перша теренова гра, але перша в ролі медичного волонтера, тому я не знала, що мене очікує. Для першопрохідців, хто звик до комфорту і не має уявлення, що таке ночувати в наметах та кожного дня долати пішки відстань в декілька десятків кілометрів, це може стати дійсно важким випробуванням, тому потрібно спершу підготуватися морально. Для мене теренівка розпочалася з довгої автобусної поїздки Тернопіль-Луцьк-Черкаси. Прибувши до Холодного Яру, я забула про втому, адже досвід підказував, що ці чотири дні будуть неймовірними», – розповіла дівчина.

На місці волонтерам-медикам організатори видали аптечки, в яких було все необхідне для надання першої допомоги. В разі потреби оргкомітет на прохання медичної служби купував інші необхідні лікарські засоби.

«Дякую організаторам заходу, зокрема ВМГО «Національний альянс», і проводу сотні – це був чудовий досвід , чотири дні, які дають заряд позитиву на рік», – додала студентка.

Організатори зі свого боку висловили подяку Марії Дацюк за активну участь і за те, що вона забезпечила медичний супровід учасникам заходу.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.