Студенти ТДМУ отримали подяку від президента Національної федерації водно-моторного спорту України

Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук на адресу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського надіслав подяку студентам ТДМУ за їхню активну життєву позицію і волонтерську діяльність під час Чемпіонату Європи з водно-моторного спорту, який відбувся в Тернополі наприкінці серпня цього року.

Нагадаємо, що клінічний ординатор Амін Мудасар та студенти Любомир Данилюк, Микола Барта і Михайло Бандрівський під час цих змагань були супроводжуючими спортсменів до станції допінг-контролю.

Ще одна наша студентка Ірина Токарчук разом з рятувальниками постійно стежила за безпекою спортсменів на воді і готова була в будь-який момент надати медичну допомогу. (Детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2017/08/30/studenty-tdmu-vykonuvaly-volontersku-misiyu-pid-chas-chempionatu-z-vodno-motornogo-sportu/)

Університет пишається своїми студентами, цінує їхнє бажання бути корисними суспільству, вчасно надати допомогу, розвивати волонтерську діяльність і водночас вдосконалювати фахові навички. Ми бажаємо вищезгаданим майбутнім лікарям усіх гараздів, здоров’я, успішного навчання і натхнення для подальшої громадської діяльності.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.