Студенти ТДМУ передали медичне обладнання навчально-реабілітаційному центру

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського активно долучаються до доброчиних акцій, допомагаючи тим, хто справді потребує підтримки і уваги. З ініціативи доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін Тараса Кадобного, українських та іноземних студентів організовано загальноуніверситетський волонтерський рух – «MISERICORDIA». В перекладі з латини це означає добре, милосердне серце.  У рамках цього проекту волонтери допомагають Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центру, де живуть і навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями.

«Опікуємося вихованцями закладу вже п’ятий рік, – розповів Тарас Кадобний. – Відвідуємо їх, спілкуємося, частуємо смаколиками, привозимо потрібне медичне обладнання. Цього разу волонтери зібрали кошти і придбали  масажер для ніг, віброгантелі та зручний інвалідний візок. Приємно, що на заклик допомогти дітям активно відгукнулися як українські, так і іноземні студенти  з різних курсів і факультетів. Також  ініціативу  «MISERICORDIA» підтримали члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» і її  керівник – доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ Леонід Кравчук».

Гостям в обласному навчально-реабілітаційному центрі були раді. Дітей, що зібралися в актовій залі, привітали заступник керівника Центру виховної роботи та культурного розвитку, доцент Олена Покришко, керівник  науково-краєзнавчої студії «Терполяни», доцент Леонід Кравчук, а також заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Студенти першого курсу Андрій Ониськів та Амар Аль Гамар, який приїхав на навчання з Сирії, вручили привезене медичне обладнання. Інші учасники волонтерського руху «MISERICORDIA» роздали хлопчикам і дівчаткам фрукти та солодощі.

Директор обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Король подякувала студентам ТДМУ за подарунки, зазначивши, що засоби  фізичної реабілітації  суттєво допоможуть в лікуванні дітей.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.