У ТДМУ організували акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з інсультом

Щороку 29 жовтня світова спільнота з нагоди Дня боротьби з інсультом наголошує на необхідності профілактики і запобігання цього захворювання. З метою привернення уваги жителів Тернополя до проблеми інсульту та основних методів його профілактики 24 жовтня 2017 року в Тернопільській обласній комунальній клінічній психо-неврологічній лікарні за участю кафедри неврології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського було проведено акцію «Зупинимо інсульт разом 2017».

Основна мета акції – підвищення обізнаності населення щодо основних проявів інсульту та факторів ризику розвитку цієї недуги. У консультативному пункті, який діяв на час акції в просторому фойє лікарні, усі бажаючі могли виміряти артеріальний тиск, вагу, об’єм талії, визначити індекс маси тіла, перевірити рівень глюкози в крові. Після проведених обстежень кожен отримав фахову консультацію щодо корекції виявлених факторів ризику.

У рамках акції за технічної підтримки фармацевтичної компанії «Takeda» було проведено соцопитування з метою визначення рівня поінформованості населення про перші симптоми розвитку інсульту. Усім присутнім було роздано листівки, що містили інформацією про основні фактори ризику розвитку інсульту та методи профілактики.