Науковці ТДМУ взяли участь у засіданні Асоціації кардіологів України

26-27 жовтня 2017 року в Одесі відбулася Рада експертів у формі спільного засідання Робочої групи з порушень ритму серця Асоціації кардіологів України та президії Асоціації аритмологів України. Тернопільську область представляли: від Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського – професори М.Гребеник і М.Швед, від управління охорони здоров’я ОДА – головний спеціаліст Л.Матюк і обласний кардіолог Н.Вівчар.

Упродовж заходу відбулося 12 засідань, кожне з яких завершилося прийняттям резолюції. Підсумковий документ буде опубліковано в четвертому номері журналу «Аритмологія» у вигляді рекомендацій і додатку до чинних клінічних настанов з кардіології для керівництва у практичній діяльності лікарів України.

Учасники Експертної ради.

Виступ з проблемним питанням і обговорення резолюції.

Обговорення складного клінічного випадку з провідними інвазивними аритмологами України – професорами Карпенко Ю.І. (Одеський медуніверситет) і  Залевським В.П.(ДУ «ННЦ «Інститут ССХ ім.акад.М.Амосова») у перервах між засіданнями.

Інформацію підготував М.Гребеник.