Студентка ТДМУ взяла участь у Міжнародному конгресі з ортопедії та невідкладної хірургії

У виставковому центрі Messe Berlin 24-27 жовтня 2017 року відбувся Німецький конгрес з ортопедії та невідкладної хірургії (Deutscher Kongress für Orthopädie und Unfallchirurgie, DKUO). Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського на цьому заході представляла студентка шостого курсу медичного факультету Богдана Перевізник.

Цей престижний науково-практичний захід відбувається щороку. Цьогоріч конференція об’єднала як цивільних, так і військових фахівців хірургічної та травматологічної спеціальностей, науковців та студентів не лише з німецьких міст, а й з різних країн Європи та Сполучених Штатів Америки. Основною темою конференції було гасло «Рух – це життя». Науковими партнерами конгресу були AAST – American Association for the Surgery of Trauma, AAOS – American Academy of Orthopaedic Surgeons, CAOS – Chinese Association of Orthopaedic Surgeons, EFORT – European Fed. of National Associations of Orthopaedics and Traumatology, ESTES – European Society for Trauma and Emergency Surgery тощо.

Учасники конференції мали змогу збагатити свої знання в питаннях артропластики, переломів та ушкоджень суглобів, дитячої ортопедії та травматології, політравми та невідкладних хірургічних станів, спортивних травм. На окремих секційних засіданнях конференції розглядалися питання артроскопічної хірургії, військової хірургії, післяопераційних септичних ускладнень, пухлинних процесів кісткової системи.

Упродовж форуму паралельно відбулася виставка медичного, симуляційного та хірургічного обладнання, яку організували провідні компанії та фірми, що забезпечують діяльність медичної галузі в Європі на технічному рівні.

«Під час виставки хотілося б відмітити організований симульований військово-польовий медичний пункт, який справив надзвичайне враження. Військові медики продемонстрували середовище, в якому вони надають медичну допомогу в умовах бойових дій. Забезпечення медичного пункту включало усі умови для проведення екстрених хірургічних втручань, анестезії, інфузійної терапії, знеболень, серцево-легеневої реанімації, базових інструментальних обстежень та подачі медикаментів. Я дізналася, що високий професійний рівень знань та навички військові медики здобувають під час навчань у спеціалізованому симуляційному центрі у Мюнхені, який був створений виключно для грунтовної профільної підготовки», – зазначила Богдана Перевізник.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.