ТДМУ налагоджує співпрацю з німецькими колегами

З метою розширення контактів та міжнародної співпраці нещодавно відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди та проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща з робочою групою Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf (Дрезден, Німеччина). Дослідницька група «Intelligent Materials and Devices» у складі керівника Дениса Макарова (Dr. Denys Makarov) та його співробітників Hagen Fuchs, Тетяни Войцехівської та Gilbert Santiago Canon Bermudez мала нагоду продемонструвати свої напрацювання.

Михайло Корда детально розповів про досягнення ТДМУ у впроваджені телемедицини. Ректор також зазначив, що використання сучасних телекомунікаційних технологій сприятиме підвищенню стандартів якості надання медичної допомоги як первинної, так і спеціалізованої, а також поліпшенню здоров’я населення шляхом забезпечення рівного доступу до медичних послуг належного рівня, особливо коли відстань є критичним чинником їх надання.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання впровадження новітніх технологій у клінічну практику та використання високочутливих сенсорів для забезпечення дистанційного моніторингу пацієнтів при лікуванні та реабілітації.

Мова йшла і про участь у науково-практичних конференціях та спільні публікації результатів досліджень.

Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері, під час якої було обговорено можливі напрямки майбутньої роботи.

Ректор Михайло Корда висловив сподівання, що співпраця з Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf буде тривалою і результативною.