Іноземні студенти представили святкову програми з нагоди Міжнародного дня студента

Свою концертну програму з нагоди Міжнародного дня студента 17 листопада 2017 року представили іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Зазначимо, що з кожним роком репертуар стає все цікавішим, багато студентів відкривають свої таланти.

Перед початком концерту всіх присутніх в залі привітав зі святом декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, який побажав успіхів у навчанні, радісних моментів студентського життя і впевненого становлення у професії.

Цього вечора Петро Романович також відзначив грамотами кращих студентів.

Святкова програма розпочалася з виступу індійських студентів, які представили танцювальні композиції.

Дует студенток з Нігерії вразив тендітним виконанням. Сподіваємося, що цих дівчат ми зможемо побачити уже на загальноміських конкурсах, де вони зможуть представити наш університет.

Маряна Варварюк англійською мовою продекламувала вірш «Доля» великого українського письменника Тараса Шевченка.

Студентка з Польщі Александра Пудзяновська подарувала всім присутнім пісню.

Міхаель Ханна з Єгипту виконав проникливу пісню.

Однією з родзинок цього вечора став гумор від нігерійських студентів. Вони показали в стилі КВК два стеми, в яких відобразили ситуації зі студентського життя. Учасники цих гумористичних постановок тонко підмітили те, що відбувається в гуртожитках і на лекціях. При цьому в кінці кожного стему було невеличке навчальне послання до всіх студентів. Потрібно сказати, що кожен щиро сміявся під час дійства на сцені. Тонка самоіронія нігерійців була оцінена бурхливими оплесками.

Наступним приємним сюрпризом вечора став дебют українсько-польського дуету у складі Хуберта Мікоші та Христини Врублевської. Вони виконали одну з композицій відомої постановки «Привид опери». Потрібно сказати, що за досить короткий час їм вдалося доволі добре разом зіспіватися. Голоси дуету звучали красиво і доповнювали один одного. Як зазначила Христина Врублевська, вона з дитинства мріяла заспівати дуетом класичний твір. Це їй вдалося зробити в університеті. Зі свого боку Хуберт Мікоша додав, що він дуже вдячний Христині за пропозицію співати разом і за таке ж саме захоплення класикою. До речі, це був доволі професійний виступ як для виконавців аматорського рівня. Приємно те, що студенти не бояться братися за серйозні твори.

Окрім того, студенти з Нігерії поділилися цікавими фактами про свою країну, а студенти з Єгипту Махмуд Ісса виконав пісню.

Окрім того, відбулося визначення переможців у конкурсі «Our students’ life» на кращу світлину. У зв’язку з тим, що в останні години до завершення голосування було помічено використання програм, які збільшують кількість вподобань, до уваги бралися результати голосування до 21.00 15 листопада 2017 року. Цього дня лідерами були студенти шостого курсу 40-ї групи, світлина яких набрала 740 лайків. На другому місці були студенти третього курсу 35-ї групи, які отримали понад 500 лайків. Третіми стали студенти третього курсу з 39-ї групи. Під час Міжнародного студентського вечора студенти особисто голосували за остаточного лідера в конкурсі.

Переможцями стали студенти шостого курсу з 40-ї групи. Саме вони отримають приз від деканату іноземних студентів і фірми «WELLTEK INTERNATIONAL» (Director: Dr.Shahzad Najam, MD). Їхній приз – смачна кава і тістечка в кафе «Колєжанка». З приводу призу переможці можуть звертатися до заступника директора Центру виховної роботи і культурного розвитку ТДМУ, доцента Олени Покришко.

Приз від прес-служби університету для тих, хто отримав друге місце, – фотосесія від Миколи Василечка (звернутися за отриманням призу можна в прес-службу до Яніни Чайківської). Невдовзі буде оголошено новий конкурс світлин, який організатори планують присвятити Міжнародному жіночому дню. Про нього буде повідомлено на сайті ТДМУ та офіційній сторінці у фейсбуку.

Шквал оплесків також викликало виконання відмого хіта «Despaсito» на флейті студенткою з Польщі Анною Яніцькою.

Професійним був вступ представників факультету іноземних студентів, а саме польського гурту «Текіла». Незважаючи на деякі технічні негаразди, бенд впевнено зіграв заплановані твори і отримав вдячні оплески від глядачів. До складу струнного тріо увійшли Ola Dobroszczyk (скрипка), Kamil Marzec (соло-гітара), Arkadiusz Leśniak-Moczuk (акустична гітара + вокал).

Індійські студенти також представили запальну бгангру, під перші акорди якої всі присутні в глядацькій залі представники Індії піднялися на підтримку своїх земляків.

Також цього вечора виступив Джефрі Августус.

На завершення вечора кожен бажаючий міг вийти на сцену з власною імпровізацією, піснею, танцем чи побажаннями, які не були передбачені у програмі.

Загалом концерт відбувся у доволі емоційній атмосфері, адже кожен підтримував представників своєї країни. Сподіваємося, що наступні програми ще більше відкриють нові таланти майбутніх медиків.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.