Освітні та культурні програми від Британської Ради в Україні

Більше 100 грантів на розвиток культури від програми Culture Bridges

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC розпочала трирічну програму Culture Bridges.

Її фінансує Європейський Союз у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Мета – розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія з культурними організаціями ЄС.

Програма триватиме з листопада 2017 року до жовтня 2020 із загальним бюджетом 1 мільйон 360 тисяч євро на міжнародну мобільність, національні та міжнародні проекти співпраці, тренінги та навчальні поїздки. Упродовж програми буде виділено близько 100 грантів.

Дедлайн подачі на гранти мобільності – 8 січня, на гранти проектів співпраці – 29 січня. Деталі – за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges]

Read this newsletter in English. [http://widereurope-ukraine.cmail20.com/t/ViewEmail/y/6FE84338DF0DA503]

Інші новини Безкоштовні курси найкращих британських університетів онлайн

Робимо британську освіту ближчою і доступнішою разом з онлайн-платформою FutureLearn. Розширений доступ до 200 онлайн-курсів від 30 британських вишів відтепер безкоштовний.

Зазвичай користувачі FutureLearn оплачують сертифікати, необмежений доступ до курсів та можливість проходити їх у своєму темпі. Ці переваги дистанційного навчання стали безкоштовними для українців за підтримки нашої програми Study UK.

Дізнайтеся більше за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/study-uk/futurelearn]

Музичний форум Selector Pro повертається!

Другий професійний музичний форум Selector Pro відбудеться 8 та 9 грудня.

Його ключова тема – синергія музики та інших видів мистецтв. Будемо говорити про аудіовізуальні перформанси, візуальні інновації у музичних шоу, кліпмейкінг та музику у відеоіграх. Форум включає вісім подій з британськими й українськими спікерами у київській креативній спільноті IZONE. Дізнайтеся більше за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/music/selectorpro]

Увечері 8 грудня учасник форуму британський електронний музикант Макс Купер представить аудіовізуальне шоу «Emergence». Воно проходитиме у рамках серії виступів Selector Live у Довженко-Центрі. Квитки за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/events/maxcooper]

Відкритий набір на програму з лідерства для університетів

Креативне мислення, стрес-менеджмент та мистецтво переконання – усьому цьому вчать на програмі «Розвиток лідерського потенціалу університетів України».

Команди від вишів приходять з ідеєю, а британські тренери та українські фасилітатори допомагають їм здобути навички, потрібні для реалізації їхнього задуму. 26 університетів вже взяли участь у 2016-2017 роках, а зараз ми проводимо набір на наступний рік.

Дедлайн подачі заявок – 17 грудня. Деталі знайдете за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development/call-third-year]

Оголошено переможця номінації «Відкриття року» у фешн-сфері

Вже третій рік поспіль ми підтримуємо молодих українських дизайнерів в номінації «Відкриття року» [http://www.britishcouncil.org.ua/fashion-dna/best-newcomer] премії «Best Fashion Awards».

Цьогоріч ця номінація виявилася найпопулярнішою: на неї надійшло 52 заявки. Серед них професійне журі обрало найкращого молодиого дизайнера. Ним стала Катя Сільченко та її бренд The COAT by Katya Silchenko.

Переможець відвідає зимовий тиждень моди у Лондоні, де проконсультується з провідними британськими фешн-експертами щодо розвитку власного бренду.

Поліпшуємо викладацькі навички на курсі CELTA

Курс CELTA, спрямований на підвищення рівня кваліфікації у викладанні англійської, корисний для всіх, хто є або хоче бути вчителем. Сертифікат CELTA має міжнародне визнання і дозволяє успішним кандидатам працювати у навчальних закладах світових інституцій.

Наступний курс пройде у січні-лютому 2018 року у Києві. Усі, хто зареєструється до 29 грудня, отримають 10% знижки. Заява, вимоги до кандидатів та інші деталі – за посиланням. [http://www.britishcouncil.org.ua/teach/teacher-development/courses-qualifications/celta]

Тиждень британського кіно пройде з 13-го до 20-го грудня у кінотеатрі «Київ». Серед фільмів цього року – «Фінальний портрет», «Дафна» та «Вбивство священного оленя». Слідкуйте за нашими оновленнями в Facebook та на сайті. Більше інформації – згодом!