Постановку відомого твору «Кайдашева сім’я» представили у ТДМУ

Емоційну і цікаву версію відомого твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» 30 листопада 2017 року представили учасники театральної студії «Art-drama» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Режисеру Христині Гуменюк та творчому колективу студентів вдалося вибрати найяскравіші сцени з комедії і гармонійно поєднати їх в одне ціле. Загалом головна сюжетна лінія була цілком збережена.

Усіх присутніх глядачів до кінця вистави в напрузі тримала відмінна гра юних акторів, для яких театральне мистецтво є більше захопленням. У драматичній майстерності вони не поступаються служителям Мельпомени з досвідом. На сцені кипіли справжні пристрасті, описані у «Кайдашевій сім’ї». Чого варта відмінна гра Мар’яни Варварук, яка змогла чітко передати маніпулятивний характер Кайдашихи. Ірина Мошак цього вечора була справжньою Мотрею, в якої «серце з перцем» і яка вміє постояти за себе. Ірина Хом’як добре вжилася в роль покірної Мелашки.

Не менш яскравими були чоловічі образи, які відтворили Ігор Василюк (Омелько Кайдаш), Олександр Стрибулевич (Карпо), Захар Онищук (Лаврін). Свої акценти у зображенні другорядних персонажів зробили Юрій Петришин (Довбуш), Софія Онищук (Довбушиха), Лілія Бабій (кума). Вдалася нашим акторам і масова сцена вечорниць. У ній, окрім виконавців головних ролей, були задіяні Ярина Турченяк (дівчина 1), Іван-Станіслав Духній (парубок 1).

На сцені ТДМУ цього вечора дебютував представник факультету іноземних студентів Мохамед Собхи Таха. Спробувати себе в ролі актора театру для хлопця було давньою мрією, якій судилося реалізуватися в нашому університеті. Приємно, що режисер студії відважилася на цей експеримент, таким чином посприявши кращій інтеграції в український соціум і культуру студента з Єгипту. До речі, свого земляка прийшли підтримати його співвітчизники, які здобувають вищу освіту в ТДМУ. Зі свого боку Мохамед висловив подяку українським студентам, які є учасниками студії, та заступнику центру виховної роботи і культурного розвитку, доценту Олені Покришко за підтримку.

Висловлюємо щирі слова вдячності за неймовірні миті, подаровані нашими акторами, і очікуємо нових прем’єр.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1416085528513573

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.