Вечір нагород і культури організували студенти ТДМУ з Нігерії

Щороку представники спільноти нігерійських студентів тернопільських вишів об’єднуються з метою організації вечора, під час якого відзначають найкращих у навчанні, громадській діяльності. Вони також дякують улюбленим викладачам за науку, підтримку, наставництво і допомогу. Нагадаємо, що найбільше студентів з Нігерії навчається у Тернопільському державному медичному університеті – 294 особи. Тут вони мають всі умови для успішного здобуття вищої медичної освіти, а також для всебічного розвитку. Як і завжди, наші студенти активно долучилися до організації вечора «Variety night 2017» і логічно, що у складі оргкомітету вони становили левову частку.

Розпочався захід в Українському домі «Перемога» 1 грудня 2017 року з колективної молитви представників християнського та мусульманського віросповідань. Після цього молоді люди виконали гімн Нігерії.

Цього вечора був справжній парад талантів серед нігерійських студентів. Приємно, що серед представників молодших курсів є чимало тих, хто гарно співає, грає на музичних інструментах і танцює. Під час своєї промови президент Асоціації студентів Нігерії в ТДМУ Шарон Ахуруонє (Sharon Ahuruonye) подякувала всім, хто допомагав в організації свята, хто підтримував ідею його проведення. Вона побажала всім приємного вечора.

Під час «Variety night 2017» було відзначено у різних номінаціях низку студентів, які упродовж року показали кращі результати в навчанні, а також ті, хто був доволі товаристським, цікавим, спортивним і т.д. Від імені студентів ТДМУ з Нігерії Шарон Ахуруонє вручила спеціальну відзнаку заступнику директора центру виховної роботи і культурного розвитку, доценту Олені Покришко за постійну підтримку і сприяння в реалізації ідей.

У рамках заходу відбувся і конкурс краси серед нігерійських дівчат. Вони демонстрували своє вміння дефіле. Потрібно зазначити, що студенти добре освоїли навички моделей. Також вони представляли свої таланти, модні тенденції у молодіжному одязі, виконували етнічні танці і виходили на сцену у вечірніх сукнях. Загалом вечір відбувся у теплій атмосфері.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1417788725009920

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету міені І.Горбачевського.