Профком ТДМУ підготував подарунки для студентів соціально незахищеної категорії

Грудень – особливий період в році, коли кожен поспішає завершити розпочаті справи і запланувати нові, з більшим натхненням вірить у дива та здійснення бажань. Та найбільше цей місяць привабливий тим, що він приносить багато приємних подарунків у день Святого Миколая, перед настанням Нового року. Профспілковий комітет Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розпочав приємну місію щодо створення святкового настрою першим. З нагоди прийдешніх свят було закуплено солодкі подарунки для студентів, які позбавлені батьківського піклування. Окрім солодощів, понад двадцять наших студентів отримали ще й грошову допомогу. Вручення подарунків відбулося 7 грудня 2017 року в адміністративному корпусі ТДМУ.

«Бажаю вам успішно навчатися і стати високопрофесійними лікарями. Нехай у вашому житті буде побільше приводів для радості. Ми завжди раді вас підтримати і допомогти в силу своїх можливостей. Найбільшою нагородою для нас будуть ваші успіхи і щасливе майбутнє. Хай оберігає вас Господь», – побажав голова профкому Петро Лихацький.