Студенти ТДМУ заснували хірургічну школу

Місяць тому в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського почала діяти хірургічна школа з ініціативи голови Студентського парламенту Ігоря Стецюка. Як зазначив хлопець, ідея заснування такої школи виникла вже давно.

«Подібні студії існують в Польщі та деяких медичних вишах України. Її суть полягає в тому, що студенти збираються і самостійно опрацьовують ті теми, які їм цікаві і в яких вони хочуть попрактикуватися», – розповів Ігор Стецюк.

Сьогодні є вже чимало бажаючих вдосконалювати свої знання та навички. Студенти формують групи по 10-12 осіб у кожній. Заняття відбуваються у Науковому студентському товаристві нашого університету.

«Поки ми самостійно опрацьовуємо запропоновані студентами теми. Надалі будемо запрошувати викладачів і відомих лекторів, але це вже відбуватиметься у наступному семестрі. Усі бажаючі уже мали змогу відпрацювати практичні навички з накладання швів і в’язання вузлів. У нашій школі є таке нововведення, як лапароскопічний тренажер. Тепер студенти мають можливість відпрацьовувати механіку рухів», – додав Ігор Стецюк.

На заняття приходять як українські, так і іноземні студенти нашого університету.

Коордонаторами проекту є Галей Катерина, Пьотр Островський (Piotr Ostrowski), Богдан Корильчук і Люба Стасишин.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.