У реабілітаційний центр завітали волонтери ТДМУ, які є учасниками проекту «Misericordia»

Cтуденти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є учасниками університетського волонтерського проекту «Misericordia», відвідали Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр, щоб привітати діток з прийдешнім днем Святого Миколая.

«За доброю традицією студенти та викладачі ТДМУ прийшли сьогодні до нас з гостинцями від Святого Миколая і гарною піснею.  Щиро вітаємо гостей і дякуємо за увагу і підтримку», – звернулася  до учасників зустрічі директор  закладу Ірина Король.

Від імені адміністрації, викладачів і студентів нашого університету хлопчиків і дівчаток, що зібралися в актовій залі центру, тепло привітала викладач кафедри філософії  та суспільних наук Надія Гуменна, яка побажала дітям міцного здоров’я, гарного настрою і здійснення найзаповітніших мрій.

День Святого Миколая-Чудотворця поєднує в собі одне з найголовніших християнських свят та свято казки, дива, здійснення бажань. Здоров’я, успіхів у навчанні та усіляких гараздів зичив малечі доцент кафедри філософії та суспільних наук, організатор волонтерського руху «Misericordia» Тарас Кадобний.

До вітальних слів долучилися також учасники тернопільського кавер-гурту «Funhouse». Солістка вокально-музичної формації Зоряна Сабат – випускниця ТДМУ, а нині клінічний ординатор. Вона виконала веселі пісні українською і англійською мовами. Дружні оплески свідчили, що дітям  виступ сподобався.

Після концерту глядачів запросили до їдальні, де студенти роздали дітям привезені подарунки – солодощі, фрукти, іграшки, фотоальбоми, канцелярське приладдя.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.