Викладачі і студенти ТДМУ долучилися до акції «Подаруй свято воїнам АТО»

Доброю традицією в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського стало проведення благодійних акцій напередодні дня Святого Миколая. Багато бажаючих перед Новим роком і Різдвом поспішають робити добро та примножувати його своїми діями.

Нещодавно ТДМУ взяв участь в акції «Подаруй свято воїнам АТО». Викладачі і студенти збирали засоби гігієни на нульову лінію фронту у Луганську та Донецьку області. Найактивніше відгукнулися представники кафедр гістології та ембріології, хірургії № 1 та 2, анатомії та патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною, психіатрії, наркології та медичної психології, пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, фармакогнозії з медичною ботанікою, медичної інформатики, а також підготовчого відділення факультету іноземних студентів.

Усе необхідне зібрали за доволі короткий час. Викладачам і студентам ТДМУ хотілося створити святковий настрій та поділитися частинкою душевного тепла, подякувати за те, що зустрінуть ці свята вільними, у теплих затишних домівках.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.