Викладачі ТДМУ привітали військовослужбовців зі святом

Армійці військової частини А3215 висловили подяку Тернопільському державному медичному університету імені І.Горбачевського за вітання, які вони отримали від колективу ТДМУ з нагоди Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних сил України. Завідувач та викладачі кафедри медицини катастроф і військової медицини нещодавно відвідали військовослужбовців 44-ї артилерійської бригади, яка розташована в нашому місті, з метою побажати всіх гараздів і подальшої успішної служби.

Розпочалися урочистості з виконання Державного гімну України, спільної молитви та благословення військових капеланів Вячеслава Кізілова і Володимира Андрухіва. На цьому святі також були представники Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України», Логістичного центру допомоги бійцям АТО у Тернополі, організації «Схід та Захід єдині назавжди».

«Хто б що не говорив, як би важко не було, але горить вогник у серцях, який запалили добровольці і звичайні українці на Майдані Незалежності, він зігріває досі, вселяє віру і любов до України, до рідної, своєї Богом даної землі», – йдеться у повідомленні військової частини А3215.

Зазначимо, що кафедра медицини катастроф та військової медицини ТДМУ з моменту свого заснування постійно підтримувала контакт з військовими нашого міста.

«Сьогодні завдяки артилерійській бригаді наші студенти мають можливість безпосередньо спілкуватися з представниками Збройних сил України, військовослужбовцями, які отримали бойовий досвід під час участі в АТО, мають чималий досвід в організації і наданні медичної допомоги в реальних бойових умовах. Потрібно сказати, що у зв’язку з цим рівень підготовки студентів зріс. Хочу відмітити, що завдяки приязним стосункам маємо змогу користуватися навчальним центром артилерійської бригади в селі Біла, а на території бригади маємо доступ до навчальної зброї і іншого, що пов’язано зі специфікою підготовки наших студентів», – розповів завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима.

Викладачі кафедри від імені адміністрації та колективу ТДМУ привітали особовий склад артилерійської бригади зі святом. Вони також відмітили подяками ректора безпосередньо тих, хто працював з нашими студентами. Окрім того, військовослужбовці отримали від ТДМУ подарунок, який полегшить виконувати офісну роботу.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.