Викладачі і студенти ТДМУ підтримують Різдвяні традиції благодійності

Наближаються Різдвяні та Новорічні свята, а разом з ними зростає бажання творити добро, приносити радість, дарувати любов, тепло та турботу. Найбільше цього потребують діти, а особливо ті, яких доля випробовує з народження, позбавляє батьківського піклування, міцної родини. Вони стають сильнішими з маленького віку, але від цього не перестають бути дітьми, мріяти про дива та вірити у казку.

Створити святковий настрій для таких дітей вирішили студенти п’ятого курсу медичного факультету 16 групи та іноземні студенти 31 групи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, коли 11 грудня 2017 року разом зі своїми кураторами, викладачами кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією Наталією Марченковою та Євгеном Лимарем завітали до Тернопільського притулку для неповнолітних, що на вулиці Стрімкій, 6.

Традиційні солодощі, соки, фрукти, смаколики викликали радість у всіх дітей, але найбільше сподобались іграшки, олівці, пластилін, розмальовки та інші ігри, які наші студенти дарували від щирого серця.

Також на прохання адміністрації закладу були передані засоби особистої гігієни, побутової хімії та інші необхідні речі.

Дружні стосункі зав’язались одразу, діти охоче спілкувались, розповідали про себе. Важко сказати хто був більш щасливим. Усміхнені обличчя, радісні голоси лунали з кожного куточка, і вже не мало значення хто якого віку, якою мовою розмовляє – всі розуміли один одного. Час пролетів непомітно. Сподіваємось, що це лише початок дружних стосунків і попереду ще немало спільних зустрічей.