Студенти та викладачі ТДМУ стали помічниками Святого Миколая

З нагоди дня Святого Миколая проведено акції колективом співробітників кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання на чолі із завідувачем кафедри професором Попович Д.В. та асистентом Руцькою А.В., керівником реабілітаційно-освітнього центру для неповносправних дітей з «Фундації допомоги дітям» Ренатою Блехою спільно з працівниками з м. Живец (Польща), керівниками «Фундації InnovAid» Малгожатою та Анджеєм Жипецці з м. Краків (Польща) та студентами, які навчаються за спеціальностями «Фізична реабілітація» (2 курс), «Здоров’я людини» (3,4 курси) протягом 15.12-16.12. 2017 року відвідали соціальний центр ТБФ «Карітас», Петриківський обласний комунальний будинок-інтернат та Центр фізичної реабілітації «Аctive Life».

ТБФ «Карітас».

ТБФ «Карітас».

Підопічні соціального центру ТБФ «Карітас» на чолі з о. Андрієм Марчуком активно долучались до новорічних конкурсів, які проводили гості з Польщі, а наприкінці свята вихованці подарували гостям власноруч зроблені новорічні відкритки із найщирішими побажаннями.

 

ТБФ «Карітас».

Представники реабілітаційно-освітнього центру для неповносправних дітей з «Фундації допомоги дітям» та «Фундації InnovAid» подарували дітям неймовірне свято, обдарували вихованців навчальними матеріалами, солодощами та іграшками, а студенти ТДМУ – подарункові пряники для кожної дитини.

Вихованці Петриківського обласного комунального будинку-інтернату на чолі із директором Новосадом М.І. також радісно зустріли гостей, які для них заспівали колядки українською мовою. Гості щедро обдарували дітей з особливими потребами подарунками.

Петриківський обласний комунальний будинок-інтернат.

Керівник Центру фізичної реабілітації «Аctive Life» Гавриленко А.В. разом зі своїми працівниками організував для дітей свято Мистецького Миколая.

Центр фізичної реабілітації «Аctive Life».

Під час свята діти разом з батьками та студентами другого курсу – Скіркою Іриною, Полейчук Вікторією, Басагою Русланою, Обрядіним Валерієм, Мірусом Ростиславом, Філіповою Владиславою, Магур Діаною, Вінніковою Валентиною активно займалися творчістю – малювали картини, ліпили із глини новорічних героїв, розмальовували новорічні іграшки.

Студенти 2-го курсу – Скірка Ірина, Філіпова Владислава, Бесага Руслана.

  

Студенти 2-го курсу – Віннікова Валентина, Магур Діана, Полейчук Вікторія.

наприкінці свята діти з особливими потребами  отримали подарунки від «Фундації допомоги дітям» та  «Фундації InnovAid» у вигляді м’яких іграшок, солодощів, навчальних матеріалів.

Центр фізичної реабілітації «Аctive Life».

Долучившись до подібних святкових заходів, пам’ятаймо, що зроблене  добро від щирого серця – повертається сторицею.