Меню Закрити

Випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання ТДМУ отримали дипломи

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди шостого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 26 грудня 2017 року в адміністративному корпусі вишу.

Традицією в ТДМУ стало вручати дипломи напередодні Нового року майбутнім фармацевтам, які здобували вищу освіту заочно. Ці випускники особливо хвилюються у такий важливий і урочистий день, адже у наступний рік вони входять дипломованими фахівцями.

До випускників з вітальним словом і побажанням всього найкращого від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

«Сьогодні у вас особливий день, який є підсумком вашої майже шестирічної праці. Сьогодні ви отримаєте дипломи фахівця в галузі фармації – і перед вами відкриється багато нових можливостей. Ви молоді, талановиті і сповнені знань, енергії і сил. Ми віримо, що ви станете гідними послідовниками кращих випускників нашого університету. Ми також віримо, що багато хто з вас буде не тільки працівниками аптечних закладів, а безпосередньо займатиметься виробництвом фармацевтичних препаратів, стане науковцями, винахідниками, організаторами фармацевтичної галузі. Та для того, щоб здобути нові вершини, вам потрібно буде здобувати нові знання і навички. Провізору, як і лікарю, потрібно навчатися упродовж життя. Не зупиняйтеся на досягнутому – впроваджуйте в життя свої знання і вміння, застосовуйте новітні технології і практики. Гідно несіть чесноти добра, справедливості і працелюбства. Пам’ятайте про свою Альма-матер, де вас завжди раді бачити ваші наставники і вчителі, де ви зможете отримати підтримку і професійні поради. В добру путь, дорогі наші випускники!», – зазначив Аркадій Гаврилович.

Наказ про присвоєння звання провізора зачитала заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Лілія Логойда.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам.

Дипломи спеціаліста-провізора іноземним студентам вручив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

«Дорогі випускники, минуло багато часу з того моменту, коли у ваше життя увійшов наш університет. Ви, прийшовши до нас абітурієнтами, виявилися визначуваними рідинами в посудині для титрування. Працівники приймальної комісії приймали у вас документи і провели необхідні випробування, тим самим додавши індикатор. Після цього розпочався процес навчання – титрування. Викладачі всіх кафедр, які були задіяні у вашій підготовці, додавали вам і свої особисті знання, і професійні навички, і вчили життю – життю в майбутній професії. Поблизу точки еквівалентності зібралася інша команда викладачів, які здійснювали підсумкову атестацію випускників. Сьогодні ми маємо точку еквівалентності – і саме в цей період розчин змінює своє забарвлення. Бажаю вам веселки в змінах кольорів у вашій професійній діяльності. Не бійтеся змінювати напрямки, вчитися чогось нового. Було б дуже добре, якби час від часу яскравим світлом спалахували чиїсь успіхи. І не дай Боже, щоб ці кольори тьмяніли чи зникали. Бажаю вам залишатися гідними представниками фармацевтичної спільноти Тернопілля, розповсюджувати свої знання, вміння по всій території України і за її межами. Хай у цьому допомагає вам Господь, а ми завжди вас підтримаємо і в разі потреби допоможемо», – звернувся Дмитро Коробко.

З привітанням також виступила голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету Ольга Поляк. Вона наголосила на тому, що важливим аспектом у професії провізора є допомога людям, милосердя і професійне шліфування. Ольга Поляк також побажала миру, успіхів, здоров’я, реалізації планів і втілення мрій у житті.

Викладачам університету за життєві настанови і якісне навчання від всіх випускників подякувала Оксана Гнат.

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитав випускники фармацевтичного факультету Іван Атаманець.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1439231286198997

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.