Вітання ректора ТДМУ з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі колеги й студенти!

Надходить світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Це з дитинства улюблені для кожного з нас дні, наповнені світлом любові та сподіваннями на краще. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

У минулому році завдяки злагодженій роботі всього колективу університету досягнуто вагомих результатів на його подальший розвиток. Ми гідно відсвяткували 60-літній ювілей і намітили багато нових планів. Наш унікальний навчально-науковий досвід дає нам можливість упевнено дивитись у майбутнє та чітко визначати орієнтири завтрашнього дня.

Нехай рік Новий буде багатим на добро, щедрим на нові успіхи, здобутки та професійні перемоги! Бажаю, щоб ваші досягнення були вагомими та переконливими! Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії!

Невдовзі Різдвяна зірка знову зійде над землею, сповіщаючи нам про народження Христа. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов’ю, а нашій Україні дарує щасливе, мирне життя і впевнений поступ до процвітання!

Хай ці світлі свята принесуть у кожну родину добробут і затишок. Зичу всім Божого благословення, міцного здоров’я, оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Ректор ТДМУ – Михайло Корда.