Колядки та віншування для працівників ТДМУ від медичного персоналу Тернопільської психоневрологічної лікарні

Представники Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні під час колядування 9 січня 2017 року бажали добра, щастя, миру і здоров’я працівникам Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Щороку творчий колектив цього лікувального закладу готує іншу програму колядок і щедрівок, пересипаючи її щедро віншуваннями і побажаннями.

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда висловив подяку за колядування і наголосив на тому, що дуже важливо сьогодні зберігати рідні традиції. «Ви показуєте іншим приклад, як потрібно дбати про українську культуру та її звичаї. Це сприяє примноженню багатовікового спадку наших предків», – додав Михайло Михайлович.