У ТДМУ відбудеться міжнародний майстер-клас з хірургічного лікування раку молочної залози

Євро-Азійська асоціація захворювань молочної залози організовує Міжнародний майстер-клас «Рак молочної залози. Хірургічне лікування» за участю хірургів-мамологів з Італії та лікарів-онкологів з Грузії, який відбудеться 25-26 січня 2017 року на базі Тернопільського державного медичного університету та Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Тренери майстер-класу:

1. Професор Іраклій Кохреїдзе – віце-ректор Тбіліського державного медичного університету; керівник онкологічного напрямку Університетської клініки Тбіліського державного медичного університету (Тбілісі, Грузія).
  2. Професор Стефано Зурріда – віце-президент Євро-Азійської асоціації захворювань молочної залози «Eurama»; професор загальної хірургії школи медицини Міланського університету (Мілан, Італія); професор Європейської школи онкології.
  3. Андреа Спано – фахівець з пластичної реконструктивної хірургії та мікрохірургії; директор відділу онкопластики Міланського національного інституту раку (Мілан, Італія).
  4. Ріккардо Джованацці – директор Відділу грудної залози клініки Сан-Джерардо; професор Університету Мілано-Бікокка (Монца, Італія).
  5. Професор Джанкарло Прунері – директор департаменту патології Фонду IRCCS Національного інституту раку; доцент кафедри патології школи Медицини Міланського університету (Мілан, Італія).

25.01.2018 р.

9.00-13.00 – Лекційна аудиторія № 3 в адміністративному корпусі Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, майдан Волі, 1.

Відкриття і привітання.

Ректор ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» проф. Михайло Корда.

Головний лікар Тернопільського обласного онкологічного диспансеру проф. Леонід Шкробот.

1. Рак молочної залози в Тернопільській області (Україна) – статистичні дані (Леонід Шкробот).
  2. EURAMA: минуле, сьогодення та майбутнє лікування раку молочної залози (Стефано Зурріда).
  3. Консервативні операції у хворих на рак молочної залози – досвід Тернопільського обласного онкологічного диспансеру (Ігор Галайчук).
  4. Поля резекції для інтрадуктального та інвазивного раку молочної залози (Джанкарло Прунері).
  5. Хірургічне планування та хірургічні застереження після неоад’ювантної терапії: поля, сторожовий лімфовузол, оцінка відповіді, чи DCIS є ворогом онкопластики (Ріккардо Джованацці).
  6. Сторожовий лімфовузол (sentinel node) в 2017 році (Джанкарло Прунері).
  7. Планування консервативної хірургії та онкопластичного відновлення форми: вплив країв резекції (Ріккардо Джованацці).

13.00 – 14.00 – обід.

14.00 – 17.00

1. Відновлення форми грудей після часткової мастектомії в делікатній локалізації (Андреа Спано).
  2. Онкопластика – «золотий стандарт» у хірургічному лікуванні раку молочної залози (Іраклій Кохреїдзе).
  3. Ендокринна терапія чи хіміотерапія у хворих на ЕР+: ринок чи лабораторія? (Джанкарло Прунері).
  4. Реконструкція грудей з імплантами, чи завжди підходять два етапи? (Андреа Спано).
  5. Повна реконструкція грудей після опромінення (Андреа Спано).
  6. Перспективи наукових досліджень та лікування раку молочної залози протягом наступних п’яти років (Джанкарло Прунері).

26.01.2018 р.

9.00 – Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер, вул. Р. Купчинського, 8.

Операційна – хірургія раку молочної залози.

Дискусія щодо хірургічної техніки.

«Круглий» стіл щодо подальшої співпраці.

13.00 – 14.00 – обід.

15.00 – 1700 – екскурсія в музей-фортецю у м. Збаражі.