Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

30 січня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ під головуванням ректора університету, професора Корди М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці було вручено атестати професорів докторам медичних наук:

• Сохор Н.Р.

• Гасюку П.А.

атестат доцента вручено:

• Ярошенко Т.Я.

Також ректор привітав і вручив диплом лауреата премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вишів України студентці Сатурській У.В. за значні успіхи у науковій діяльності.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Самогальська О.Є., проф. Небесна З.М., доц. Загричук Г.Я., доц. Лотоцький В.В., Гудима А.А.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії, проф. Самогальська О.Є.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента було присвоєно:

• Суслі Олександру Богдановичу по кафедрі невідкладної та екстреної медичної допомоги;

• Миколенко Анні Захаріївні по кафедрі патологічної анатомії з секційним курсом і судовою медициною;

• Радецькій Людмилі Володимирівні по кафедрі внутрішньої медицини № 1;

• Бойко Тетяні Василівні по кафедрі внутрішньої медицини № 3;

• Заєць Тетяні Анатоліївні по кафедрі функціональної і лабораторної діагностики;

• Дахим Ірині Степанівні по кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою;

• Дуді Катерині Михайлівні по кафедрі стоматології;

• Лебідь Оксані Іванівні по кафедрі стоматології;

• Бандрівській Орисі Орестівні по кафедрі ортопедичної стоматології;

• Дзецюх Тетяні Ігорівні по кафедрі ортопедичної стоматології;

• Демковичу Андрію Євгеновичу по кафедрі ортопедичної стоматології.

А також Михайлюку Віталію Миколайовичу по кафедрі дитячої стоматології.

Звіт про виконання викладачами клінічних кафедр обсягу лікувальної роботи зробив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. Запорожан Степан Йосипович.

Інформацію про використання коштів медичного університету надала заступник ректора з економічних питань Члек Олеся Богданівна.

Звіти про роботу спеціалізованих вчених рад зробили проф. Кліщ І. М. і проф. Павлишин Г. А.

Поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.