Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

27 лютого 2018 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора університету, професора Корди М.М.

Розпочалося засідання з висунення кандидатур академіка Андрейчина Михайла Антоновича і професора Васильєвої Наталії Аврумівни для участі у конкурсі на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки у 2018 році.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: доц. Загричук Г.Я., доц. Коробко Д.Б., Проців О.Я.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії доц. Загричук Г.Я.

За результатами таємного голосування на посаду завідувача кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини було обрано Бабінець Лілію Степанівну.

Вчене звання професора було присвоєно Костіву Святославу Ярославовичу.

Вчене звання доцента також було присвоєно:

• Федчишин Надії Орестівні

• Цицюрі Роману Івановичу

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан факультету, доц. Бойцанюк С.І.

Інформацію про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва “Укрмедкнига” надала заступник ректора з видавничих питань Логін Л.В.

Звіт про хід виконання докторських дисертацій з терміном завершення у 2018 р. зробив проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М., який також доповів про низку поточних справ.