Спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» в ТДМУ

Cьогодні в Україні існує велика потреба у фахівцях з фізичної терапії та ерготерапії в лікувальних і реабілітаційних закладах.

У Тернопільському державному медичному університеті здійснюється підготовка  фахівців з фізичної реабілітації за 2 програмами – бакалаврат (4 роки навчання) та магістратура (2 роки навчання).

Виробничу практику майбутні фахівці проходять в Тернопільських лікарнях, в Міжнародній клініці відновного лікування академіка В.Козявкіна (м. Трускавець), в Польському навчально-реабілітаційному центрі (м. Живець), в центрі фізичної реабілітації «Active Life» (м. Тернопіль), школі-інтернаті для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП (м. Тернопіль), в обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації (с. Більче-Золоте) та інших закладах.

Запрошуємо випускників 11 класів та випускників коледжів і училищ, які здобули рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Сестринська справа» чи бакалавра «Фізичне виховання», «Здоров’я людини» на навчання.

Наші випускники можуть працювати фізичними терапевтами в лікувальних, реабілітаційних, санаторно-курортних, амбулаторно-поліклінічних закладах, науково-дослідних інститутах клінічного профілю та в спортивних командах.

Телефони приймальної комісії: