Завершилися змагання з Кубку ректора ТДМУ з футзалу

З ініціативи Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у спорткомплексі вишу 26 лютого – 1 березня 2018 року відбувся турнір з футзалу на здобуття кубку ректора ТДМУ. До останніх хвилин футбольного турніру точилася боротьба за головну нагороду. Нагадаємо, що ініціатива проведення змагань з футзалу була започаткована студентами нашого університету кілька років тому.

До оргкомітету змагань увійшли Артем Присяжнюк і Вадим Буратинський. Іван Калька, який у попередні роки був організатором спортивних заходів у нашому університеті, цього разу виконував роль судді.

Загалом взяло участь 16 команд, серед яких дві команди іноземних студентів і одна команда викладачів.

У результаті напруженої боротьби перше місце посіли гравці команди третього курсу медичного факультету, друге місце вибороли студенти четвертого курсу медичного факультету і третє місце у студентів п’ятого курсу медичного факультету.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1505183649603760