Волонтери ТДМУ підготували сюрприз для пацієнтів гематологічного відділення

Ініціативна група волонтерів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, до якої увійшли студенти Мар’яна Позунь, Наталія Терлецька, Дарина Щербина, Любомир Данилюк, Роман Ярославіцький, Христина Сурман, Ольга Пастушина, Ірина Зубок, Оксана Побігушка, Павло Левчук, Ірина Демах, Ярина Тильчак, з нагоди Всесвітнього дня онкохворих дітей підготувала сюрприз для пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні.

«Ми все зробили завчасно. Спершу виготовили скриньки, які розмістили в корпусах нашого університету. Також для кожного курсу були окремі скриньки. Попередньо поспілкувалися з завідувачкою гематологічного відділення ТМКЛ Людмилою Ярославівною. Саме вона нам розповіла про те, що потрібно онкохворим діткам. Коли ми підрахували зібрані кошти, а їх в скриньках виявилося 10886 гривень, то зрозуміли, що наші зусилля не були марними. Дуже вдячні, що студенти та працівники ТДМУ відгукнулися на наш заклик зробити добру справу. Це дало нам можливість замовити необхідне та придбати символічні подаруночки діткам. Справа в тому, що пацієнти цього відділення тривалий час перебувають на лікуванні, тому нові іграшки та обличчя обов’язково піднімають їм настрій», – поділилася враженнями Мар’яна Позунь.

Спільними зусиллями для гематологічного відділення було придбано два небулайзери, тонометр, 50 ампул «Осетрону» (4 мг), 50 ампул «Осетрону» (8 мг), 30 ампул «Берлітіону 300 ОД», а також паперові рушники, миючі засоби, рідке мило та порошок для прання дитячих речей, адже батьки користуються пральнею в лікарні.

Окрім того, волонтери купили для діток пазли, блокноти, ручки, м’ячики та солодощі. «Коли ми завітали в кожну палату з подарунками та кульками, то побачили радісне збентеження в очах дітей. Нам приємно розважити їх. Малеча раділа, посміхалася, найменші обдарували нас помахом руки на прощання. Зустріч з маленькими пацієнтам справила на нас велике враження. Ми давно прагнули подарувати радість саме їм. Сподіваємося ще раз прийти сюди, аби поділитися позитивними емоціями», – додала Мар’яна Позунь.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.