ТДМУ налагоджує співпрацю з Університетом Поля Сабатьє (Тулуза, Франція)

Упродовж 19-24 березня 2018 року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського перебувала делегація Університету Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) у складі провідних дослідників наукової лабораторії Інституту кардіоваскулярних і метаболічних розладів  Helena Tronchere та Frederic Boal.

Головна мета візиту фахівців французького університету – розробка і впровадження проектів спільних наукових досліджень.

Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою гості обговорили питань щодо започаткування спільних наукових розробок у галузі експериментальної медицини.

Представники Університету Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) мали можливість упродовж свого візиту ретельно ознайомитися з роботою Тернопільського медуніверситету, його науковою і матеріально-технічною базою, науковими розробками і досягненнями.