Меню Закрити

Теплом свого серця студенти ТДМУ поділилися з підопічними «Карітасу»

За доброю традицією у дні підготовки до світлого християнського свята – Великодня – студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського щорічно організовують доброчинні акції, спрямовані на підтримку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Учасники університетського волонтерського проекту «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали підопічних Тернопільського благодійного фонду «Карітас», поспілкувалися і вручили дітям подарунки.

Організатор волонтерського руху «Misericordia», доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ Тарас Кадобний наголосив на тому, що учасниками руху є як українські, так і іноземні студенти, адже в університеті навчаються юнаки і дівчата з 57 країн.

«Допомогаючи ближнім, ми робимо світ добрішим. Ділитися теплотою сердець, виявляти доброту і співчуття надзвичайно важливо, – мовила під час зустрічі викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін», – Надія Гуменна.

Підопічних «Карітасу» привітала староста науково-краєзнавчої студії «Терполяни» і майбутній стоматолог Олеся Цвігун. Духовні пісні  англійською мовою прозвучали у виконанні студентки Біфхуга Саксес, яка приїхала на навчання з Нігерії, та студента з Індії Акаша Бісваса. Полонила серця слухачів і християнська пісня у виконанні першокурсниці стоматологічного факультету Яни Владики.

Дітям, що перебувають під опікою благодійного фонду «Карітас», гості з ТДМУ вручили солодощі, фрукти, канцелярське приладдя, книги, дещо з одягу.

Керівник соціальних проектів Тернопільського благодійного фонду «Карітасу» Наталя Масник тепло подякувала гостям за добрі слова,  пісні і подарунки.

Як розповіли організатори благодійної акції, активно долучилися до збору подарунків Оксана Пелип (стоматологічний факультет, ІІІ курс), Христина Пелип (медичний факультет ІІІ курс), Світлана Веремчук та Зоряна Бринз (медичний факультет, ІV курс), Ольга Рівна (фармацевтичний факультет, ІІ курс ), Елеонора Поліщук (медичний факультет, ІІ курс).  Організатори також висловлюють подяку представникам факультету іноземних студентів, викладачу кафедри філософії та суспільних дисциплін Надії Гуменній та першокурсникам шостої групи стоматологічного факультету (староста групи – Божена Обліжок) за допомогу в реалізації цього проекту.