Меню Закрити

Чоловіча волейбольна команда ТДМУ виборола третє місце в Універсіаді

Збірна чоловіча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26-28 березня 2018 року взяла участь у ІІ Відкритій універсіаді Тернополя, яку організували управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

На змаганнях з волейболу загалом прибуло 6 команд – ТНПУ -1, ТНПУ-2, ТНЕУ -1, ТНЕУ-2, ТДМУ, ТНТУ.

Команди були розділені на дві групи. Наші волейболісти грали з ТНЕУ-1 і ТНПУ-1. Хлопцям вдалося виграти у представників ТНЕУ, натомість поступилися студентам ТНПУ. Таким чином наша команда у своїй групі здобула друге місце. В результаті волейболісти ТДМУ змагалися за третє місце з командою ТНПУ-2, яка також зайнала 2 місце у своїй групі.

Гра була доволі напружена. Студенти Тернопільського медичного університету вибороли перемогу з рахунком партій 2:1.

«Виконавши ті прохання та настанови, які я їм дав у перерві, наші гравці зуміли переломити хід гри і виграли другу партію, а згодом вирішальну третю. Завдяки цьому посіли цілком заслужене третє місце!!! Було дуже приємно почути від наставників, тренерів інших команд, що саме ми цього року стали справжнім відкриттям і склали гідну конкуренцію вишам нашої області. Переможцем змагань стала команда ТНПУ-1, яка також у видовищному поєдинку перемогла одвічних суперників з ТНЕУ. Хочу ще раз подякувати гравцям нашої збірної за ті старання та відвагу, яку вони проявили на майданчику, і за те, що повірили насамперед в себе та свої сили», – зазначив тренер команди Олександр Білоуско.

До збірної ТДМУ з волейболу, яка змагалася в Універсіді, увійшли студенти медичного факультету Сергій Петрушенко, Олександр Косовський, Олександр Стрибулевич, Андрій Стахів, Іван Ососкало, Михайло Гаврилюк, студент стоматологічного факультету Макар Горщар, студент навчально-наукового інституту медсестринства Володимир Лисак і представники факультету іноземних студентів Hamid Omar Abdulrab і Eduard Svamberk. Капітан команди – Ігор Вараниця.

Команда також висловлює подяку за підтримку і всебічне сприяння ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді, деканам факультетів. Не менш важливою для хлопців була підтримка з боку жіночої збірної з волейболу, учасниці якої також посіли третє місце в універсіаді і завжди приходять на усі матчі чоловічої команди.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.