Під час духовних зустрічей у ТДМУ мова йшла про сенс людського терпіння

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського декілька років тому був започаткований проект духовних зустрічей зі священиками, адже духовне життя і лікарська практика – це нероздільні поняття. Робота лікаря передбачає не тільки велику відповідальність, а й отримання задоволення від того, що є можливість робити багато добрих справ, допомагати ближнім і зростати не тільки професійно, а й духовно.

Напередодні одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Господнього – з викладачами кафедри фармакології та студентами третього курсу медичного факультету і другого курсу стоматологічного факультету зустрівся префект Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого, отець Ігор Драпак і брат-семінарист Юрій Федоренко.

Під час духовної бесіди мова йшла про сенс людського терпіння через призму страджань Ісуса Христа.

Нагадаємо, що проект «Духовні зустрічі в ТДМУ» реалізовує центр вихоної роботи і культурного розвитку нашого університету.