Меню Закрити

Професор Університету Мансури прочитав лекції і провів практичні семінари для викладачів і студентів ТДМУ

Упродовж 10-12 квітня 2018 року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського в рамках угоди про співпрацю між ТДМУ та Університетом Мансура перебував відомий науковець єгипетського вишу у галузі фармацевтичноі хімії – професор Хусейн І. Ель-Саббах (рrof. Dr. Hussein I. El-Subbagh).

Спершу гість зустрівся з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою. Під час зустрічі мова йшла про розвиток співпраці у напрямку академічних обмінів викладачами і студентами між двома університетами, реалізації спільних наукових проектів.

Для студентів 2-5 курсів фармацевтичного факультету і іноземних студентів, які здобувають фах фармацевта в ТДМУ, професор Хусейн І. Ель-Саббах 10-11 квітня провів два семінари. Перший з них «NMR Spectroscopy. Part I. From Scratch…» мав суто теоретичний характер. Під час іншого семінару «NMR Spectroscopy. Part II. Modern concept…» високоповажний гість зупинився на практичних рекомендаціях. Усі учасники отримали сертифікати міжнародного взірця.

Також 12 квітня 2018 року професор Університету Мансура прочитав лекцію для викладачів і науковців з приводу того, як написати наукову статтю для того, щоб вона була опублікована в престижному фаховому виданні. Він поділився власним досвідом і щодо того, як правильно створити пропозицію для дослідницького проекту.

Окрім того, гість ТДМУ проконсультував викладачів кафедри фармацевтичної хімії щодо особливостей впровадження нової начальної програми з фармацевтичної хімії за світовими стандартами. Хусейн І. Ель-Саббах також обговорив напрямки роботи щодо спільного проекту наукових досліджень між кафедрами фармацевтичної хімії ТДМУ та Університетом Мансура.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/482338008555001/photos/?tab=album&album_id=1545924512196340

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.