Меню Закрити

Іноземний студент ТДМУ виборов перше місце в олімпіаді з латинської мови та основ медичної термінології

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови та основ медичної термінології, яка відбулася 26-27 квітня 2018 року на базі кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Української медичної стоматологічної академії (Полтава). Привітали учасників олімпіади перший проректор, професор Валентин Дворник та завідувач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, доцент Олена Бєляєва.

У олімпіаді взяли участь майже 80 студентів з сімнадцяти медичних вишів України. ТДМУ представляли переможці І етапу олімпіади, зокрема першокурсник факультету іноземних студентів Nana Kwame Appiah Nkansah Dennis, студентки І курсу медичного факультету Альона Весельська, Анастасія Годована та Анастасія Марцинюк.

Учасники виконували конкурсні випробування упродовж чотирьох годин: тестування, письмове виконання завдань різного рівня складності та творчо-пошукового характеру.

Наступного дня відбулося підбиття результатів.

У підсумку Nana Kwame Appiah Nkansah Dennis здобув І місце серед іноземних студентів.

Студенти-медики відзначені грамотами за особливі досягнення у вивченні клінічної, анатомічної, фармацевтичної термінології. В особистому заліку наші студенти отримали такі місця: Альона Весельська – 5, Анастасія Годована– 15, Анастасія Марцинюк – 16 місце серед 38 студентів медичних факультетів закладів вищої освіти України.

Готували студентів доценти Галина Паласюк, Тетяна Саварин, викладачі Ярина Нахаєва та Роман Коцюба. Супроводжували і консультували студентів під час олімпіади доцент Галина Паласюк та викладач Роман Коцюба, які були також членами журі.

Від олімпіади у студентів залишися дуже позитивні враження, адже це нагода не лише перевірити свої знання медицини, а й отримати нові цікаві знайомства, поспілкуватися з однодумцями.

Колектив кафедри іноземних мов виносить щирі слова подяки студентам та викладачам за високі досягнення, плідну роботу й бажає нових злетів і перемог!

Інформацію подала кафедра іноземних мов.