Учасники волонтерського руху «Misericordia» організували благодійну акцію

Волонтерство – це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє і радий поділитися цим з іншими. У Тернопільському державному медичному університеті волонтерський рух розвинений на високому рівні, адже професія лікаря передбачає чуйність і милосердя, співчутливе ставлення до пацієнтів і людей загалом.

Уже вкотре учасники «Misericordia» та члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» діляться частинкою своєї душі з ближніми. Цього разу вони відвідали Тернопільський благодійний фонд «Карітас». Студенти цікаво провели час з підлітками проекту «Мобільна робота з молоддю», вручили дітям гостинці та виступили з невеликою концертною програмою. Волонтери-іноземці пригостили національними стравами власного приготування.

У такий спосіб волонтерський рух «Misericordia» ще й об’єднує людей з різних куточків світу. Студенти багатьох національностей спілкуються та проводять вільний час разом.

До благодійної акції долучилися студенти фармацевтичного факультету Ольга Рівна, медичного факультету – Світлана Веремчук, Елеонора Поліщук, Богдан Глинський, Володимир Бігановський, Ростислав Стецик, Ірина Остапюк, Максим Михалюк, Христина Майхрук, стоматологічного факультету – Божена Обліжок, Олеся Цвігун, Яна Владика, факультету іноземних студентів – Сварнакар Пушпак та Маулік Срітама, Мажец Каміль, Сара Абдулкуасінне, Вініт Масл, Ваібхав Тріпаті, Пеарл Анесу.

Той, хто навчиться робити добро, не чекаючи щось натомість, стане дійсно щасливою, благородною людиною. Твори добро – бо ти людина!