Оголошено прийом публікацій у “Творчий вісник ТДМУ”

Шановні студенти, викладачі, лікарі-інтерни та клінічні ординатори, аспіранти – усі, хто складає велику сім”ю ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського! 15 червня 2018 року завершується прийом мистецьких матеріалів до БЕЗКОШТОВНОЇ публікації в збірнику нашого вишу – “Творчий вісник ТДМУ”. Поспішіть, щоб не втратити таку унікальну можливість, у Вас ще є можливість подати електронні версії матеріалів (проза, поезія, а також (ФОТО ЧИ СКАН КОПІЇ КАРТИН ЧИ ІНШИХ ВИРОБІВ)) на розгляд редакційної колегії на електронну адресу – tvtdmu@tdmu.edu.ua . Обсяг матеріалу 1-10 сторінок Ваших поезій чи прози, шрифт 14). А також: короткі біографічні відомості (курс, кафедра, творча біографія тощо), фото хорошої якості. З повагою, ініціативна група ТДМУ. Давайте разом показувати Україні, як багато у нашому виші навчається не лише розумних, а й креативних та творчих людей!