Cтудент ТДМУ виборов третє місце в олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 навчального року серед студентів медичних університетів з оперативної хірургії та топографічної анатомії відбувся 18-20 квітня 2018 року у Буковинському державному медичному університеті. Програма змагань складалася з теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина включала конкурси з тестування, в яке входили тестові питання, що стосувалися опису макрофотографій, рисунків, рентгенограм та знімків комп’ютерної томографії; опису хірургічних швів, представлених на рисунках.

У практичну частину олімпіади входили конкурси з зав’язування вузлів, знання хірургічного інструментарію та кишкових швів.

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії взяли участь студенти третього курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Олег Кривий та Сергій Томчук. Варто зазначити, що наші студенти впродовж навчального року регулярно та систематично відвідували засідання студентського наукового гуртка кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією нашого університету.

Представники ТДМУ успішно виконали усі конкурсні завдання. Олег Кривий 3 загальне місце, а Сергій Томчук став найкращим серед знавців хірургічного інструментарію.

Проф. Гнатюк М.С. (Тернопіль) та проф. Півторак В.І. перевіряють знання хірургічного інструментарію в учасників олімпіади.