Відзначили науковців ТДМУ

Нещодавно з нагоди Дня науки відбулося нагородження науковців Тернопільської області, які зробили внесок у розвиток науки краю. Грамотами Тернопільської обласної ради та Тернопільської обласної державної адміністрації було відзначено низку представників Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Відзнаки отримали доцент кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Микола Турчин, доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Марія Шкільна, завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Олена Венгер, доцент кафедри фармацевтичної хімії Лілія Логойда, асистент кафедри неврології Марина Салій, старший лаборант кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Андрій Продан.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна зазначив, що Тернопільська область має потужний науковий потенціал, відомих науковців та професорів – 312 докторів наук, професорів та 1777 кандидатів наук, доцентів, 471 аспіранта і 39 докторантів.

До вітань приєднався заступник голови облради Любомир Крупа.

Загалом було відзначено 38 науковців, з яких 17 – це студенти, магістранти та аспіранти вищих навчальних закладів області.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.