Меню Закрити

ТДМУ приєднався до Всеукраїнського забігу «Зелена миля»

1 червня 2018 року об 11.00 в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ, паркових зонах, стадіонах та інших місцях відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018». Загалом у цьогорічному забігу взяли участь 30 тисяч студентів з майже 300 вишів.

З метою пропаганди здорового способу життя та захисту навколишнього середовища акцію організували Спортивна студентська спілка України, Міністерство освіти і науки України, Національний олімпійський комітет України та Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Представники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували цей захід на центральному стадіоні Тернополя. Переможцями серед дівчат стали студентки медичного факультету, зокрема перше місце виборола Наталя Мединська, друге – Тетяна Кулик, третє – Наталя Яшина.

Серед хлопців призові місця здобули представники медичного факультету. Першим став Олександр Заєць, другим – Олександр Гаврилюк, третім – Олександр Башта (інтерн).

Серед викладачів місця розподілились таким чином: перемогу здобув майстер спорту з лижних гонок Григорій Питляр, друге місце – директор центру виховної роботи та культурного розвитку Марта Руденко, третє місце – тренер чоловічої волейбольної команди Олександр Білоуско.

Усі переможці та призери змагань були нагородженні кубками, грамотами, медалями та пам’ятними подарунками за сприяння первинної профспілкової організації ТДМУ.

Першу допомогу під час змагань надавали представники молодіжного крила Всеукраїнської ради реанімації.