Визначено переможців флешмобу «ТДМУ у вишиванках»

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у нашому закладі відбувся флешмоб світлин в українському національному одязі «ТДМУ у вишиванках». До 17 травня 2018 року до 21 години викладачі і студенти мали викласти свої фото з хештегами #ТДМУ_у_вишиванках  #vyshyvanka_tsmu у соцмережах Фейсбук та Інстаграм. О 22 годині 17 травня 2018 року у рамках флешмобу відбувся розіграш призів. Переможців визначали за допомогою сайту Random.org.

7 червня 2018 року проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ та директор центру виховної роботи і культурного розвитку Марта Руденко вручили призи тим, хто отримав перемогу.

Отже, загальну перемогу здобула студентка четвертого курсу Зоряна Бриндз. Краща світлина серед дівчат належить першокурсниці Владі Шідловській. Серед чоловіків приз отримав представник деканату факультету іноземних студентів Юрій Петрашик. Щодо групового фото, то тут мають привід святкувати представники 20-ї групи четвертого курсу. Найкращою парою стали Оксана Асінович і Марко Стрижеус.

Ще раз вітаємо переможців і закликаємо всіх викладачів і студентів шанувати і примножувати українські традиції.