Вітання ректора ТДМУ з Днем медичного працівника

Дорогі колеги і студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня медичного працівника. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. За цим стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна потужна інтелектуальна праця й нечувана фізична витривалість, море наукової інформації, яку доводиться пропускати через свій розум, і океани людського болю та страждань, які кожен з вас щодня переживає у своєму серці.

Переконаний, що ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання і надалі поєднуватимуться з щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.

Нехай щастя переступає пороги ваших осель, нехай земні гаразди і людські чесноти супроводжують вас у вашій щоденній праці, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами! Хай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Ректор ТДМУ – Михайло Корда.